Partnerzy

hp canon benq casio lexmark epson

Akcesoria komputerowe

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 21 Następna »
 • KLAWIATURA NATEC ARMADILLO MULTIMEDIA SILVER-BLACK USB

  Akcesoria komputerowe » Klawiatury

  Klawiatura ARMADILLO to produkt łączący w sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Ciężka i solidna konstrukcja klawiatury zapewnia jej stabilność oraz zapobiega przypadkowemu przemieszczaniu się klawiatury po powierzchni. Standardowy układ klawiatury zapewnia pełny komfort użytkowania tego produktu, a 8 dodatkowych klawiszy multimedialnych ułatwia poruszanie się po stronach www, wysyłanie e-maili oraz obsługę wielu aplikacji multimedialnych. Długa żywotność klawiatury (10 000 000 przyciśnięć klawiszy) oraz specjalna warstwa chroniąca nadruk na klawiszach powoduje, że jest ona nie do zdarcia!
 • KLAWIATURA NATEC BARRACUDA MULT. GREY-BLACK USB

  Akcesoria komputerowe » Klawiatury

  BARRACUDA to klawiatura o niskim profilu klawiszy, która została zaprojektowana z myślą o osobach, które nie uznają kompromisów w trakcie pisania. Innowacyjna technologia Rubbered Keys powoduje, że pisanie staje się łatwiejsze a liczba pomyłek minimalna. Urządzenie wyposażone zostało w 15 klawiszy funkcyjnych w tym do obsługi komunikatora Skype oraz innych programów multimedialnych. Dodatkowo klawisze pokryto powłoką zabezpieczającą litery i symbole przed ścieraniem (Technologia PU coating). Wygodne podparcie dla nadgarstków zwiększa komfort przy długich godzinach pracy. Niesamowita funkcjonalność oraz ciekawy design sprawia, że produkt jest bardzo popularny na rynku nie tylko wśród użytkowników komunikatora Skype.
 • KLAWIATURA NATEC CHEETAH SLIM MULT. BLACK USB

  Akcesoria komputerowe » Klawiatury

  Klawiatura CHEETAH to wysokiej jakości produkt, który zaspokoi gusta każdego kto poszukuje niezawodnej oraz funkcjonalnej klawiatury. Nisko wyprofilowane klawisze (podobnie jak w notebookach) oraz cienka obudowa klawiatury licząca 16 milimetrów zapewniają wysoki komfort pracy zarówno użytkownikom laptopów, jak i komputerów stacjonarnych. Połączenie wygodnej pełnowymiarowej klawiatury z 9 multimedialnymi klawiszami oraz pokrętłem regulacji głośności, dodatkowo poprawia wygodę pracy z komputerem. Specjalna warstwa chroniąca klawisze przez ścieraniem z nich napisów (Technologia PU Coating) oraz 2 letnia gwarancja producenta są potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości produktu spod znaku CHEETAH. Klawiatura dostępna jest w wersji PS2 i USB, a także z rosyjskim layoutem.
 • KLAWIATURA NATEC MEDUSA X-SCISSORS PIANO BLACK USB

  Akcesoria komputerowe » Klawiatury

  MEDUSA to luksusowa, ultra-płaska klawiatura wykonana z wysokiej jakości materiałów, które nadają jej gustowny, minimalistyczny wygląd. W urządzeniu wykorzystano technologie X-SCISSORS stosowaną do tej pory tylko w laptopach. W ten sposób praca klawisza stała się bardzo cicha i precyzyjna. Dodatkowo klawiatura Medusa posiada zwiększoną ochronę przed wnikaniem wody do jej wnętrza. Klawisze zostały pokryte specjalną warstwą zabezpieczającą przez ścieraniem się napisów (technologia PU Coating). Całość pokryta jest piano lakierem co nadaje jej elegancki wygląd, chromowany przycisk zasilania klawiatury, niebieskie diody oraz niezawodność i funkcjonalność czynią z niej faworyta wśród najlepszych klawiatur na rynku.
 • KLAWIATURA NATEC PIRANHA 2 BLACK USB

  Akcesoria komputerowe » Klawiatury

  PIRANHA to kompaktowych rozmiarów klawiatura łącząca w sobie funkcjonalność oraz wysoką niezawodność. Solidna konstrukcja zapewnia jej stabilność oraz zapobiega przypadkowemu przemieszczaniu się klawiatury po powierzchni. Klasyczny układ klawiszy poprawia komfort użytkowania tego produktu. Cechy Produktu: - stabilna obudowa, - warstwa ochronna na klawiszach zapobiegająca ścieraniu się napisów (PU coating), - długi cykl życia klawiatury (10 mln przyciśnięć).
 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 21 Następna »