Partnerzy

hp canon benq casio lexmark epson

Akcesoria komputerowe

 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 21 Następna »
 • Kamera TRACER eCAM Set (Webcam + Headphones)

  Akcesoria komputerowe » Kamery

  Jedyny w swoim rodzaju zestaw kamerka + słuchawki z mikrofonem do komunikacji internetowej. Kamerka w klasycznym designie, możliwość obrotu o 360 stopni i specjalny klips do mocowania do notebooków i monitorów LCD. Nie wymaga sterowników (UVC) przy standardowej rozdzielczości video 640x480 (300k pikseli), natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu nieruchomego maksymalnie do rozdzielczości 16 Mega pikseli. Szybkość transmisji 30 klatek na sekundę. Dodatkowo w komplecie wygodne słuchawki charakteryzują się dobrą barwą dźwięku, klasycznym wzornictwem i regulacją głośności na kablu.
 • Kamera TRACER nTRY HD Cam (HD ready)

  Akcesoria komputerowe » Kamery

  Kamera internetowa w jakości HD, wyposażona w najwyższej jakości sensor 2 Mega piksele i wbudowany mikrofon. Nie wymaga sterowników (UVC) przy jakości obrazu HD 720p, natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu nieruchomego maksymalnie do rozdzielczości 4608x3456 (16 Mega pikseli). Dodatkowo na załączonej płycie CD specjalne oprogramowanie do komunikacji internetowej IM Magician (ramki, animacje, maski itp.) w prezencie. Szybkość transmisji 30 klatek na sekundę.
 • Kingston DataTraveler DT101 Gen 2 16GB (DT101G2/16GB)

  Akcesoria komputerowe » Pamięć przenośna

  Duża pojemność, Poza tym dobra firma i ładny wygląd, pendrive ma przesuwaną klapkę zamykającą a nie niepotrzebne oddzielne zatyczki.
 • Kingston DataTraveler I 4GB (DTI/4GB)

  Akcesoria komputerowe » Pamięć przenośna

  Pendrive ten, to naprawdę dobre urządzenie za bardzo rozsądną cenę. Urządzenie to odznacza się łatwością użytkowania, małymi gabarytami, niezłą prędkością przesyłu danych i wystarczającą pojemnością.
 • Klawiatura A4 tech

  Akcesoria komputerowe » Klawiatury

  Pierwsza kompaktowa klawiatura multimedialna A4tech w wersji mini w ofercie A4Techa. Dzięki swoim rozmiarom, pozwoli zaoszczędzić miejsce na biurku. Zestaw dodatkowych 7 klawiszy multimedialnych ułatwi korzystanie z rozmaitych aplikacji. Dzięki swoim rozmiarom, pozwoli zaoszczędzić miejsce na biurku. Zlacze USB Dlugosc przewodu 1,8m
 • Zobacz wszystkie | Strony: « Poprzednia 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 21 Następna »