Partnerzy

hp canon benq casio lexmark epson

Kamery

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 Następna »
 • Kamera TRACER EYNO (1,3M pixels)

  Akcesoria komputerowe » Kamery

  Kamera internetowa wyposażona w dobrej jakości sensor 1,3 Mega piksele. Ponadto wbudowany mikrofon, przycisk do robienia zdjęć Snap-Shot oraz klips, umożliwiający obrót kamerki w dowolnym kierunku pod każdym kątem. Dodatkowym atutem są diody oświetlające w ciemności, ich siła regulowana pokrętłem na kablu. Nie wymaga sterowników (UVC) przy jakości obrazu SVGA, natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu nieruchomego maksymalnie do rozdzielczości 4608x3456 (16 Mega pikseli). Szybkość transmisji obrazu 30 klatek na sekundę.
 • Kamera TRACER Exclusive HD Rocket (HD ready)

  Akcesoria komputerowe » Kamery

  Pierwsza w ofercie marki Tracer kamera internetowa w jakości HD, wyposażona w najwyższej jakości sensor 2 Mega piksele. Wbudowany mikrofon sprawia, że nie trzeba korzystać z osobnego urządzenia w czasie internetowych konwersacji, a osobny przycisk Snap-Shot umożliwia natychmiastowe zrobienie zdjęcia bez użycia software. Nie wymaga sterowników (UVC) przy jakości obrazu HD 720p, natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu nieruchomego maksymalnie do rozdzielczości 12 Mega pikseli. Szybkość transmisji 30 klatek/sekundę. Metalowa obudowa oraz elastyczny klips nie tylko ładnie się prezentują, ale przede wszystkim umożliwiają praktyczną instalację na każdym monitorze i obrót kamerki w dowolnym kierunku pod każdym kątem.
 • Kamera TRACER Peep Cam (0,3M pixels)

  Akcesoria komputerowe » Kamery

  Najprostsza w naszej ofercie kamerka internetowa, która dzięki specjalnemu klipsowi bardzo łatwo zaczepia się na notebooku lub monitorze LCD. Nie wymaga sterowników (UVC) przy standardowej rozdzielczości video 640x480 (300k pikseli), natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu nieruchomego maksymalnie do rozdzielczości 2560x1920 (5 Mega pikseli).
 • Kamera TRACER eCAM Set (Webcam + Headphones)

  Akcesoria komputerowe » Kamery

  Jedyny w swoim rodzaju zestaw kamerka + słuchawki z mikrofonem do komunikacji internetowej. Kamerka w klasycznym designie, możliwość obrotu o 360 stopni i specjalny klips do mocowania do notebooków i monitorów LCD. Nie wymaga sterowników (UVC) przy standardowej rozdzielczości video 640x480 (300k pikseli), natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu nieruchomego maksymalnie do rozdzielczości 16 Mega pikseli. Szybkość transmisji 30 klatek na sekundę. Dodatkowo w komplecie wygodne słuchawki charakteryzują się dobrą barwą dźwięku, klasycznym wzornictwem i regulacją głośności na kablu.
 • Kamera TRACER nTRY HD Cam (HD ready)

  Akcesoria komputerowe » Kamery

  Kamera internetowa w jakości HD, wyposażona w najwyższej jakości sensor 2 Mega piksele i wbudowany mikrofon. Nie wymaga sterowników (UVC) przy jakości obrazu HD 720p, natomiast po zainstalowaniu załączonego oprogramowania istnieje możliwość interpolowania obrazu nieruchomego maksymalnie do rozdzielczości 4608x3456 (16 Mega pikseli). Dodatkowo na załączonej płycie CD specjalne oprogramowanie do komunikacji internetowej IM Magician (ramki, animacje, maski itp.) w prezencie. Szybkość transmisji 30 klatek na sekundę.
 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 Następna »